کاتالوگ

فیلترهای فعال:
موجود بودن
مناسب برای

نماد اعتماد الکترونیکی

مچ بند هوشمند 8 محصول وجود دارد

  • مکالمه یا کنترل تماس‌های تلفنی از قابلیت‌های جذابی است که به شکل‌های مختلف در طراحی گجت‌هایی چون ساعت و مچ‌بند هوشمند شاهد آن هستیم. شرکت «هوآوی» که اخیرا در تولید و عرضه‌ی این گجت‌ها بسیار موفق ظاهر شده است، با معرفی مچ‌بند هوشمند «Huawei TalkBand B3» بار دیگر توانست توجه مخاطبان دنیای دیجیتال را به خود جلب سازد

  • شرکت «هوآوی» با معرفی تلفن‌های هوشمند یا گجت‌های متعدد، توانسته در موارد بسیاری از دیگر رقبای خود در دنیای دیجیتال پیشی بگیرد. این شرکت با طراحی نبوغ‌آمیز مچ‌بندهای هوشمند خود نیز موفق شده کارآمدترین قابلیت‌های این گجت مدرن را در قالب آخرین سری یعنی «TalkBand B3» گرد هم آورد تا بار دیگر توجه مخاطبین این حوزه را به خود جلب کند.

  • داشتن قابلیت مکالمه برای مچ‌بندهای هوشمند یکی از ویژگی‌هایی است که می‌تواند میزان مراجعه به گوشی هوشمند را کاهش دهد. بنابراین افرادی که میزان مکالمات آن‌ها در طول روز زیاد است، بهتر است از مچ‌بندی استفاده کنند که این قابلیت را داشته باشد. TalkBand B2 این قابلیت را دارد. با زنگ زدن گوشی تلفن همراه می‌توان صفحه نمایش این مچ‌بند هوشمند را جدا کرد تا به‌عنوان...

  • یکی از ویژگی‌های مهمی که باید هنگام خرید مچ‌بند هوشمند در نظر داشت، طول‌عمر باتری آن است؛ زیرا این کالا هرچقدر هم که زیبا باشد و امکانات پیشرفته‌ای داشته باشد، طول‌عمر کوتاه باتری ممکن است محبوبیتش را کاهش دهد. از بین تمام مچ‌بندهای هوشمند تولیدشده‌ی شرکت «هوآوی» (Huawei)، «TalkBand B2» طول‌عمر باتری زیادی دارد که استفاده‌ی آن را آسان کرده است.

  • آنر بند A2 مانند بسیاری از دستبندهای سلامتی و ورزشی موجود در بازار، قادر به کنترل و گزارش فعالیت‌هایی مانند خوابیدن، دویدن، راه رفتن و دوچرخه سواری است. این دستبند در حین فعالیت به‌طور مداوم وضعیت را آپدیت و گزارش‌ها را ثبت می‌کند.

  • دستبند سلامت هواوی موسوم به Honor Band A1 در رویداد مخصوصی که هواوی در پکن برگزار کرده بود معرفی شد. همانطور که انتظار دارید، این محصول می‌تواند بر مدت زمان فعالیت‌های شما نظارت داشته باشد، مسافت طی شده را ثبت کند، تعداد گام‌های‌تان را شمارش کند، میزان کالری سوزانده شده را محاسبه و نیز میزان و کیفیت خواب را بسنجد.

  • مچ‌بند هوشمند «هوآوی» مدل «Honor Band Zero» را می‌توان نمود واقعی این جمله تلقی کرد که «زیبایی در سادگی است». طراحی ساده‌ی صفحه‌ی گرد ساعت با بند طرح‌دار آن، کاملا هماهنگ است و نمایش زمان روی صفحه‌ای از نوع PMOLED جلوه‌ی خاصی به آن می‌بخشد. هیچ دکمه‌ای در اطراف ساعت دیده نمی‌شود و تمام کارها با صفحه‌ی تمام‌لمسی آن انجام می‌شود.

  • مچ‌بند هوشمند «هوآوی فیت» (Huawei Fit) یک مچ‌بند ورزشی با سنسور ضربان قلب با صفحه‌نمایش لمسی است که با ظاهری شبیه به یک ساعت هوشمند معرفی شده است. سنسور پشت ساعت به شکل مداوم ضربان قلب را اندازه‌گیری می‌کند و هنگام ورزش از روی شدت ضربان مشخص می‌کند که در حال ورزش هوازی یا چربی سوزی هستید.